Partnerzy

   • Ogólnopolska Grupa Językowa Lingua Nova
    Lingua Nova to ośrodek przeprowadzający egzaminy na państwowy certyfikat znajomości języka polskiego. Współpracujemy w zakresie organizacji szkoleń pre-egzaminacyjnych dla naszych uczniów, podczas których eksperci Lingua Nova wyjaśniają najważniejsze kwestie związane z egzaminem. Dotyczy to m. in. wymaganych dokumentów, części i czasu trwania egzaminu, systemu oceniania itp.
   • Biuro podróży Kocham Przygodę
    My również kochamy przygody, a szczególnie te na Wschodzie. Chcemy nie tylko mówić po rosyjsku, ukraińsku czy białorusku, ale też na własnej skórze doświadczać życia w tych krajach. Dlatego często odwiedzamy tamte strony, w czym bardzo pomaga nam biuro podróży Kocham Przygodę.
   • Biuro Podróży Areatour
    Do przeżycia takich przygód nie wystarczy transport i nocleg. Wschód ma to do siebie, że często potrzebna jest tam wiza. A wszystkie wizowe formalności bierze na siebie Biuro Podróży Areatour.
   • WOSTOK Consulting – Agencja marketingowa
    Agencja zapewnia obsługę blogów i social mediów dla branży prawnej oraz medycznej. Tworzy też strony internetowe dla prawników i lekarzy.
   • Biuro detektywistyczne TOP Detektyw
    Biuro detektywistyczne TOP Detektyw i współpracujący z nim specjaliści dbają o nasze bezpieczeństwo jako firmy – zapewniają obsługę prawną, chronią dane osobowe i tajemnicę przedsiębiorstwa. Pilnują też naszego bezpieczeństwa w sieci.
   • Ulotki.net – Najlepsze ulotki w Polsce
    W Internecie znajdziesz co tylko chcesz, ale Internet wcale nie musi znaleźć Ciebie. Dlatego odchodzimy od ekranów swoich komputerów, aby poszukać Was własnymi siłami – zostawiając tu i ówdzie ulotki. W dodatku to najlepsze ulotki w Polsce – od grupy Ulotki.net.