fbpx
This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

ROSYJSKI

Język rosyjski w ŁodziJęzyk rosyjski z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny i potrzebny. Widać to zarówno w pracy, jak i w zwykłej komunikacji.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kursy rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. Od początkowych zmagań z alfabetem, przez szlifowanie nabytych już umiejętności, aż po swobodne rozmawianie i rozumienie tekstu, gazet, piosenek, ale także nosicieli języka!

Zależy nam przede wszystkim, żeby pokazać Ci nie tylko język, ale i kulturę. Ta jest bardzo bogata i zupełnie inna od naszej.

Chcemy poszerzyć nasze małe grono miłośników Wschodu właśnie o Ciebie. Zabierzemy Cię NA WOSTOK!

Kurs rosyjskiego w Łodzi odbywa się w nasze lokalizacji przy ulicy Narutowicza. Każdy znajdzie tam grupę dla siebie, bo język rosyjski w Łodzi ma coraz więcej fanów.

Zobacz, jak wyglądają kursy na naszym Google+! Napisz do nas i dołącz na zajęcia!