Opublikowano

KURSY JĘZYKOWE W MOSKWIE I SANKT PETERSBURGU

TO JEST TEN MOMENT!

Przedstawiamy Wam plan naszych wakacyjnych kursów językowych w Moskwie i Petersburgu – dwóch najchętniej odwiedzanych miastach Rosji!

Plan, który dla Was przygotowaliśmy jest na razie wstępny, ponieważ chcemy oszacować liczbę uczestników i od tego uzależnić czas trwania wycieczek, dlatego piszcie do nas śmiało, jeśli zaproponowane przez nas terminy nie do końca Wam odpowiadają. Oba uniwersytety są dla nas dostępne całe wakacje!

Podane kwoty są przybliżone i zależne od kursu waluty, kosztu przelotu (uwzględniliśmy średnią cen w podanych okresach wg informacji na koniec grudnia-początek stycznia). Kwota zawiera przelotnocleg w akademikach uniwersyteckich, wizę* i ubezpieczeniekursy językowe w Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym i Petersburskim Uniwersytecie Państwowym i dodatkowe opłaty, związane z organizacją kursu (np. transfer lotniskowy). Podana kwota nie zawiera wyżywienia i wstępów do obiektów.

Kursy językowe będą odbywać się w godzinach porannych (20 godzin w tygodniu), a po południu zabieramy Was na zwiedzanie miasta. Plan zwiedzania jest opracowany przez nas, będzie Wam przedstawiony przed wyjazdem i możecie w nim uczestniczyć lub zwiedzać na własną rękę. Bilety wstępów są dodatkowo płatne – sami decydujecie, dokąd chcecie się wybrać.

Kursy startują przy minimum 7 zapisanych osobach. Maksymalna liczba uczestników w danym „turnusie” – 15.

Petersburg:

  • 1 tydzień: 25.07-1.08 – 2600 zł
  • 2 tygodnie: 18.07-1.08 – 3500 zł
  • 1 miesiąc: 4.07-1.08 – 4800 zł

Moskwa:

  • 1 tydzień: 2.08-9.08 – 2900 zł
  • 2 tygodnie: 2.08-15.08 – 3800 zł
  • 1 miesiąc: 2.08-29.08 – 5600 zł

Zapraszamy do zapisów! W styczniu chcemy zamknąć listę uczestników. W pierwszej połowie lutego będziemy zbierać Wasze dane i zaliczki, potwierdzające uczestnictwo!

* wyjazd ma charakter edukacyjny, dlatego wiza jest bezpłatna, ale jest konieczność wyrobienia płatnego zaproszenia, co jest wliczone w koszt wycieczki.

Powyższa informacja ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.