Kurs rosyjskiego i ukraińskiego Łódź – Cennik

KURS ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO ŁÓDŹ – CENNIK

Kurs rosyjskiego i ukraińskiego Łódź


* Ceny za zajęcia grupowe dotyczą 30 h zegarowych nauki i dzielą się na maksymalnie trzy równe raty. Wariant 1 x 3 h lub 2 x 1,5 h w tygodniu realizujemy ok. 3 miesiące, wariant 1 x 2 h ok. 4,5 miesiąca.


Ośrodek Języka Rosyjskiego i Polskiego NA WOSTOK we współpracy z Ogólnopolską Grupą Językową Lingua Nova z siedzibą w Warszawie proponuje swoim Kursantom przed egzaminem na certyfikat językowy udział w 2-godzinnym szkoleniu pre-egzaminacyjnym online. Spotkanie prowadzi egzaminator.

Lingua NovaSzkolenie prezentuje:
– strukturę egzaminu pisemnego
– kolejność przystępowania Uczestników do części pisemnej
– układ przerw
– wszystkie rzeczy, które należy przygotować na egzamin (np. stosowne dokumenty)
– rzeczy, których nie wolno wnosić na salę egzaminacyjną

Podczas szkolenia Uczestnicy mogą zadawać pytania, na które egzaminator udzieli odpowiedzi.


Zajęcia mogą być realizowane stacjonarnie lub online z wykorzystaniem dowolnej platformy, takiej jak np. Skype czy Zoom.

Pierwsze zajęcia są pokazowe i do niczego nie zobowiązują. W przypadku zdecydowania się na współpracę z nami, są one uwzględniane w planie i wymiarze godzinowym kursu.

Podręcznik, ćwiczenia, materiały autentyczne? Oczywiście, wszystkie materiały dydaktyczne są wliczone w ceny kursów!

Tymczasem dla stałych uczestników kursu przewidujemy zniżki. Więcej na ten temat możecie dowiedzieć się bezpośrednio u lektorów.

Potrzebujesz faktury, na przykład dlatego, że masz własną firmę, albo chcesz rozliczyć kurs językowy z pracodawcą? Daj nam znać, bo jak najbardziej istnieje taka możliwość!

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj:

PLAN ZAJĘĆ
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
ZAPISZ SIĘ NA KURS ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO ŁÓDŹ

Zajrzałeś, ale nadal nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Nic nie szkodzi, bo  możesz również do nas zadzwonić – tel.: +48.574 682 293 albo napisać na Facebooku lub mailowo, a wtedy doradzimy Ci i rozwiejemy wszelkie wątpliwości 🙂

TOP Detektyw