Język polski / Польский

1 час = 60 минут
Групповые курсы – триместр = 30 часов

Cennik język polski 2022/2023 - NA WOSTOK


* Ceny za zajęcia grupowe dotyczą 30 h zegarowych nauki i dzielą się na maksymalnie trzy równe raty. Wariant 1 x 3 h lub 2 x 1,5 h w tygodniu realizujemy ok. 3 miesiące, wariant 1 x 2 h ok. 4,5 miesiąca.


* Ośrodek Języka Rosyjskiego i Polskiego NA WOSTOK we współpracy z Ogólnopolską Grupą Językową Lingua Nova z siedzibą w Warszawie proponuje swoim Kursantom przed egzaminem na certyfikat językowy udział w 2-godzinnym szkoleniu pre-egzaminacyjnym online. Spotkanie prowadzi egzaminator.

Lingua NovaSzkolenie prezentuje:
– strukturę egzaminu pisemnego
– kolejność przystępowania Uczestników do części pisemnej
– układ przerw
– wszystkie rzeczy, które należy przygotować na egzamin (np. stosowne dokumenty)
– rzeczy, których nie wolno wnosić na salę egzaminacyjną

Podczas szkolenia Uczestnicy mogą zadawać pytania, na które egzaminator udzieli odpowiedzi.


Zajęcia realizujemy online na wszystkich platformach, takich jak Skype czy Zoom.

Pierwsze zajęcia są pokazowe, do niczego nie zobowiązują. W przypadku chęci uczestnictwa w kursie, uwzględniamy je w jego planie i wymiarze godzinowym.

Podręcznik, ćwiczenia czy inne pomoce naukowe? Oczywiście, wszystkie materiały dydaktyczne są wliczone w ceny naszych kursów!

Tymczasem dla stałych uczestników zajęć mamy zniżki. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się oczywiście u swojego lektora.

Potrzebujesz faktury, bo prowadzisz własną firmę, albo chcesz rozliczyć kurs językowy u swojego pracodawcy? Daj znać, istnieje taka możliwość!

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj tutaj:

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
ZAPISZ SIĘ NA KURSY JĘZYKOWE

Zajrzałeś. tam, ale wciąż nie znalazłeś odpowiedzi na pytania? Nie martw się, bo możesz także do nas zadzwonić – tel.: +48.574 682 293 albo napisać (Facebook lub mail), a my Ci doradzimy 🙂

* Cennik język polski obowiązuje od 06.01.2023 r.