Najczęściej zadawane pytania

Oto najczęściej zadawane przez Was pytania dotyczące kursów językowych. Jeśli macie inne wątpliwości, czekamy na kontakt!

Co, jeśli żaden z terminów mi nie odpowiada?
To żaden problem! Terminy, które proponujemy są wstępne i bardzo często ulegają zmianom (o ile zgodę na to wyrazi cała grupa). Pierwsze zajęcia są pokazowe, bezpłatne i to na nich najczęściej ustalamy plan działania – zdecydowanie łatwiej porozmawiać na żywo i zrobić burzę mózgów, niż telefonicznie próbować się umówić z każdym osobno 🙂

Poza tym – możecie śmiało zaproponować termin idealny dla Was! Grupy tworzymy od 3 osób, więc zazwyczaj nie ma problemu, aby zebrać pozostałych chętnych. Możemy dostosować się do Waszego grafiku!

Ile kosztuje i trwa semestr?
Standardowa cena kursów w oddziałach w Łodzi i Białymstoku za 30 h zegarowych nauki w konfiguracji 10 x 3 h lub 20 x 1,5 h to 489,00 zł za 30 h zegarowych nauki, a dla wszystkich, którzy kontynuują zajęcia – 459,00 zł. W konfiguracji 15 x 2 h ceny to odpowiednio – 509,00 zł dla nowych uczniów i 489,00 zł dla kontynuujących naukę.

W oddziale w Katowicach koszt to 525,00 zł za 30 h zegarowych nauki, a dla wszystkich, którzy kontynuują zajęcia – 495,00 zł.

Trymestr to zazwyczaj 3 miesiące nauki, ale przy założeniu, że spotykamy się raz w tygodniu na 3 h lub 2 razy w tygodniu po 1,5 h. Ważne, aby zrealizować 30 h zajęć, więc jeśli podczas pierwszego spotkania ustalimy, że będziemy spotykać się więcej lub mniej, to czas “trymestru” może się skrócić lub wydłużyć. 

Czy w przypadku mojej nieobecności zajęcia mi przepadają?
Absolutnie nie! Jeśli nie będzie Was na zajęciach, to pierwszym krokiem z naszej strony jest zawsze wysłanie Wam materiałów z zajęć z niezbędnym komentarzem. Jeśli jednak poruszaliśmy trudne zagadnienia, to możecie spotkać się z nami na zajęciach wyrównawczych, by nadrobić stracony materiał. Ponieważ nasze grupy są dość kameralne, zazwyczaj nie ma problemu, by wspólnie ustalić inny termin zajęć, jeśli z góry wiecie, że w danym terminie nie możecie stawić się na lekcji. A czasem okazuje się, że pozostałym uczestnikom taka zmiana też jest na rękę! Ale bez obaw, jeśli nie będziecie mieć ochoty na propozycje pozostałych uczestników kursu, termin na pewno nie ulegnie zmianie 🙂

Czy na pierwszych zajęciach muszę podpisać umowę?
Pierwsze zajęcia (zarówno grupowe, jak i indywidualne) są bezpłatne, próbne i pokazowe, abyście mogli zapoznać się z naszymi metodami pracy, lektorami, grupą. Dopiero po tych zajęciach podejmujecie decyzję, czy chcecie uczyć się razem z nami. 

Czy mogę zrezygnować z zajęć w trakcie trwania kursu?
Tak. Ważne tylko, by zachować dwutygodniowy (przy zajęciach indywidualnych), albo miesięczny (przy zajęciach grupowych) okres wypowiedzenia umowy.

Czy mogę zapłacić za kurs w ratach?
Tak. Kwotę kursu możecie zapłacić w maksymalnie trzech ratach. Pierwsza rata powinna być wpłacona w ciągu 7 dni od podpisania umowy, a każda kolejna do 10. dnia następnych miesięcy trwania kursu. Płatność może być zrealizowana gotówką (dotyczy wyłącznie oddziału w Łodzi), przelewem lub kartą.

Ile jest osób w grupie?
Grupy tworzymy od trzech do maksymalnie pięciu osób.

Jak mogę zapisać się na zajęcia?
Wystarczy napisać do nas na kontakt@nawostok.pl, zadzwonić pod numer: +48.574 682 293, napisać do nas na Facebooku lub Instagramie. Pod telefonem najtrudniej nas złapać, ponieważ mamy go ze sobą w trakcie prowadzenia zajęć i często bywa wyciszony 🙁

Czy macie jeszcze jakieś pytania? 🙂