Egzaminy na certyfikat z języka rosyjskiego - Państwowy Instytut Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina w MoskwieEgzaminy na certyfikat z języka rosyjskiego - Językowe Centrum Egzaminacyjne Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego

 

 

 

Szkoła językowa NA WOSTOK to ośrodek egzaminacyjny Państwowego Instytutu Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina z siedzibą w Moskwie oraz Językowego Centrum Egzaminacyjnego Petersburskiego Uniwersytetu Państwowego na certyfikat znajomości języka rosyjskiego.

Przeprowadzamy egzaminy na honorowane międzynarodowo certyfikaty znajomości języka rosyjskiego, tj. certyfikaty im. A. S. Puszkina, a także państwowe certyfikaty Federacji Rosyjskiej TRKI.

Chcesz dowiedzieć się więcej o egzaminach i certyfikatach lub zapisać się na kurs przygotowujący do egzaminu? Zadzwoń do nas (+48.574 682 293), odezwij się mailowo (kontakt@nawostok.pl) lub na Facebooku!


Egzaminy na certyfikat z języka polskiego - Lingua NovaSzkoła językowa NA WOSTOK we współpracy z Ogólnopolską Grupą Językową Lingua Nova z siedzibą w Warszawie proponuje swoim Kursantom przed egzaminem na certyfikat znajomości języka polskiego udział w 2-godzinnym szkoleniu pre-egzaminacyjnym online. Spotkanie prowadzi egzaminator.

Szkolenie prezentuje:
– strukturę egzaminu pisemnego
– kolejność przystępowania Uczestników do części pisemnej
– układ przerw
– wszystkie rzeczy, które należy przygotować na egzamin (np. stosowne dokumenty)
– rzeczy, których nie wolno wnosić na salę egzaminacyjną

Podczas szkolenia Uczestnicy mogą zadawać pytania, na które egzaminator udzieli odpowiedzi.

Przeczytaj więcej o kursach języka polskiego dla cudzoziemców:

TOP Detektyw