Angielski - Kursy angielskiego dla rosyjskojęzycznych - Szkoła językowa NA WOSTOKJęzyk angielski to jeden z najbardziej uniwersalnych języków świata. Można się o tym przekonać niemal wszędzie.

Przygotowaliśmy kursy angielskiego dla osób rosyjskojęzycznych na różnych poziomach zaawansowania. Od początkowych zmagań z alfabetem, przez szlifowanie umiejętności, po swobodne komunikowanie się i rozumienie tekstów, w tym gazet, piosenek, ale także nosicieli języka!

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby pokazać Ci nie tylko język, ale i kulturę.

Chcemy poszerzyć nasze małe grono miłośników języków obcych właśnie o Ciebie. Zabierzemy Cię NA WOSTOK!

Kurs angielskiego w Łodzi odbywa się w nasze lokalizacji przy alei Kościuszki. Kurs angielskiego w Białymstoku realizujemy natomiast przy ulicy Bema, a w Krakowie – przy ulicy Świętego Filipa.

Aby znaleźć grupę dla siebie, po prostu się do nas odezwij! Każdemu zaproponujemy do wyboru kilka wariantów, bo język angielski po rosyjsku znajduje coraz większą liczbę amatorów.

Prowadzimy kursy języka angielskiego dla osób rosyjskojęzycznych w Łodzi, Białymstoku i Krakowie na wszystkich poziomach i w każdej formie. Indywidualnie i grupowo, stacjonarnie albo online. Zajmujemy się także organizacją kursów specjalistycznych – np. biznesowych czy prawniczych.

Zobacz, jak wyglądają kursy na naszym Facebooku! Napisz do nas i dołącz na zajęcia!
TOP Detektyw