Oto najczęściej zadawane pytania dotyczące kursów językowych. Jeśli macie inne wątpliwości, czekamy na kontakt!

Co, jeśli żaden z terminów mi nie odpowiada?

To żaden problem! Terminy, które proponujemy są wstępne i bardzo często ulegają zmianom (o ile zgodę na to wyrazi cała grupa). Pierwsze zajęcia są pokazowe, bezpłatne i to na nich najczęściej ustalamy plan działania – zdecydowanie łatwiej porozmawiać na żywo i zrobić burzę mózgów, niż telefonicznie próbować się umówić z każdym osobno 🙂

Poza tym – możecie śmiało zaproponować termin idealny dla Was! Grupy tworzymy od 3 osób, więc zazwyczaj nie ma problemu, aby zebrać pozostałych chętnych. Możemy dostosować się do Waszego grafiku!

Ile kosztuje i trwa trymestr?

Standardowa ceny kursów grupowych w oddziałach w Łodzi, Białymstoku, Krakowie oraz online różnią się od siebie, ale zawsze obejmują 30 h zegarowych nauki w konfiguracji 10 x 3 h lub 20 x 1,5 h. Dla kontynuujących naukę przewidujemy zniżki.

Dokładne ceny sprawdzicie w poszczególnych zakładkach menu strony, wybierając Oferta > Cennik.

Trymestr to zazwyczaj 3-3,5 miesiąca nauki, ale przy założeniu, że spotykamy się w tygodniu 1 x 3 h lub 2 x 1,5 h. Ważne, aby zrealizować 30 h zajęć, więc jeśli podczas pierwszego spotkania ustalimy, że będziemy spotykać się więcej lub mniej, to czas trymestru może się skrócić lub wydłużyć.

Czy w przypadku mojej nieobecności zajęcia mi przepadają?

Absolutnie nie! Jeśli nie będzie Was na zajęciach, to pierwszym krokiem z naszej strony jest zawsze wysłanie Wam materiałów z zajęć z niezbędnym komentarzem. Jeśli jednak poruszaliśmy trudne zagadnienia, to możecie spotkać się z nami na zajęciach wyrównawczych, by nadrobić stracony materiał. Jako, że nasze grupy są dość kameralne, zazwyczaj nie ma problemu, by wspólnie ustalić inny termin zajęć, jeśli z góry wiecie, że w danym terminie nie możecie stawić się na lekcji. A czasem okazuje się, że pozostałym uczestnikom taka zmiana też jest na rękę! Ale bez obaw, jeśli nie będziecie mieć ochoty na propozycje pozostałych uczestników kursu, termin na pewno nie ulegnie zmianie 🙂

Czy na pierwszych zajęciach muszę podpisać umowę?

Pierwsze zajęcia (zarówno grupowe, jak i indywidualne) są bezpłatne, próbne i pokazowe. Wszystko po to, abyście mogli zapoznać się z naszymi metodami pracy, lektorami, grupą. Dopiero po tych zajęciach podejmujecie decyzję, czy chcecie uczyć się razem z nami.

Czy mogę zrezygnować z zajęć w trakcie trwania kursu?

Tak. Ważne tylko, by zachować miesięczny okres wypowiedzenia umowy ze skutkiem na koniec miesiąca.

Czy mogę zapłacić za kurs w ratach?

Tak. Kwotę kursu możecie zapłacić w maksymalnie trzech ratach. Pierwsza rata powinna być wpłacona w ciągu 7 dni od podpisania umowy. Każda kolejna do 10. dnia następnych miesięcy trwania kursu. Płatność może być zrealizowana przelewem lub kartą bezpośrednio na zajęciach.

Ile jest osób w grupie?

Grupy tworzymy od trzech do maksymalnie pięciu osób.

Jak mogę zapisać się na zajęcia?

Wystarczy napisać do nas na kontakt@nawostok.pl, zadzwonić pod numer: +48.574 682 293, napisać do nas na Facebooku lub Instagramie. Pod telefonem chyba najtrudniej nas złapać, bo mamy go zawsze ze sobą w trakcie prowadzenia zajęć i często bywa wyciszony 🙁

Najczęściej zadawane pytania nie rozwiały wszystkich wątpliwości? Napiszcie do nas! 🙂