Rosyjski - Kursy rosyjskiego - Szkoła językowa NA WOSTOK

Język rosyjski z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny i potrzebny. Widać to zarówno w pracy, jak i w zwykłej komunikacji.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kursy rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. Od początkowych zmagań z alfabetem, przez szlifowanie nabytych już umiejętności, aż po swobodne rozmawianie i rozumienie tekstu, gazet, piosenek, ale także nosicieli języka!

Zależy nam przede wszystkim, żeby pokazać Ci nie tylko język, ale i kulturę. Ta jest bardzo bogata i zupełnie inna od naszej.

Chcemy poszerzyć nasze małe grono miłośników Wschodu właśnie o Ciebie. Zabierzemy Cię NA WOSTOK!

Kurs rosyjskiego w Łodzi odbywa się w nasze lokalizacji przy alei Kościuszki. Kurs rosyjskiego w Białymstoku realizujemy natomiast przy ulicy Bema.

Aby znaleźć grupę dla siebie, wystarczy się do nas odezwać. Każdemu zaproponujemy różne warianty, bo język rosyjski w Łodzi ma coraz więcej fanów.

Prowadzimy kursy języka rosyjskiego w Łodzi i w Białymstoku na wszystkich poziomach i w każdej formie. Indywidualnie i grupowo, stacjonarnie albo online. Zajmujemy się także organizacją kursów specjalistycznych – np. biznesowych czy prawniczych.

Przygotowujemy również tłumaczenia z języka rosyjskiego na język polski oraz z języka polskiego na język rosyjski, podobnie jak kursy, w każdej formie – pisemne, ustne, zwykłe i przysięgłe.

Zobacz, jak wyglądają kursy na naszym Facebooku! Napisz do nas i dołącz na zajęcia! TOP Detektyw