Ukraiński

Ukraiński - Kursy ukraińskiego - Szkoła językowa NA WOSTOK

Język ukraiński niemal codziennie możemy usłyszeć na ulicach polskich miast. W ostatnim czasie, ze względu na sytuację na Wschodzie, coraz częściej pojawia się on też we wszelkiego rodzaju mediach na całym świecie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kursy ukraińskiego od podstaw, aż do poziomów zaawansowanych. Nasz cel to najpierw przygotowanie do rozumienia najważniejszych, podstawowych zwrotów, a potem – do płynnej, swobodnej umiejętności posługiwania się językiem ukraińskim.

Zależy nam przede wszystkim, żeby pokazać Ci nie tylko język, ale i kulturę. Ta jest bardzo bogata i zupełnie inna od naszej.

Chcemy poszerzyć nasze małe grono miłośników Wschodu właśnie o Ciebie. Zabierzemy Cię NA WOSTOK!

Kurs ukraińskiego w Łodzi odbywa się w siedzibie naszej szkoły przy alei Kościuszki.

Aby znaleźć odpowiedni wariant dla siebie, wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Chętnie przedstawimy różne opcje, których, jeśli chodzi o język ukraiński w Łodzi, na pewno nie zabraknie!

Kursy języka ukraińskiego realizujemy w Łodzi oraz online – na wszystkich poziomach zaawansowania, w formie indywidualnej oraz grupowej.

Przygotowujemy również tłumaczenia z języka ukraińskiego na język polski oraz z języka polskiego na język ukraiński w każdej formie – pisemne, ustne, zwykłe i przysięgłe.

Sprawdź, jak pracujemy, wchodząc na naszego Instagrama! Napisz do nas i rozpocznij przygodę z ukraińskim!
TOP Detektyw