Polski

Polski - Kursy polskiego dla cudzoziemców - Szkoła językowa NA WOSTOKJęzyk polski to kursy przeznaczone przede wszystkim dla naszych wschodnich sąsiadów, których coraz więcej wybiera Polskę na swoje miejsce do życia.

Z chęcią zorganizujemy dla Ciebie kursy polskiego i pomożemy Ci nauczyć się tego języka. Zaczniemy od zupełnych podstaw, w tym od alfabetu, by dalej rozwijać gramatykę, słownictwo, czytanie, pisanie i swobodne mówienie – nie zapominając przy tym o slangu. Pokażemy Ci piękno tego języka i udowodnimy, że nawet zagadnienia gramatyczne mogą być naprawdę przyjemne.

Ponadto, będziesz mieć możliwość przećwiczenia tego, jak znasz język polski na żywo i sprawdzić to, czego udało Ci się nauczyć. Właśnie po to poza zajęciami przygotowujemy tematyczne spotkania kulturowe, będące jednocześnie luźną wymianą językową.

Kursy języka polskiego w Łodzi prowadzimy przy alei Kościuszki w samym centrum miasta. W Białymstoku kursy języka polskiego odbywają się przy ulicy Bema.

Zajęcia realizujemy na wszystkich poziomach znajomości języka i w każdej możliwej formie – indywidualnie czy grupowo, stacjonarnie czy online. Możemy w ramach kursu skupić się na zagadnieniach specjalistycznych – dla przykładu biznesowych.

Przygotowujemy także tłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski lub ukraiński, albo z języka rosyjskiego lub ukraińskiego na język polski. Dotyczy to tłumaczeń ustnych i pisemnych, tak zwykłych, jak i przysięgłych – często potrzebnych w oficjalnych sprawach urzędowych.

Sprawdź, co proponujemy na Facebooku. Zapisz się na zajęcia TUTAJ!
TOP Detektyw