Rosyjski bloger zatrzymany po śmierci swojej dziewczyny

Rosyjski bloger zatrzymany po śmierci swojej dziewczyny

Rosyjski bloger Stas Reshetnikov, znany pod pseudonimem Reeflay, trafił do aresztu po śmierci swojej dziewczyny. Odnalezienie jej martwej, całą akcję ratunkową pogotowia i policji transmitował na żywo w Internecie.

Martwa dziewczyna

Dziewczyna Reshetnikova mieszkała w domu jednorodzinnym w miejscowości Ramienskoje pod Moskwą. Gdy mężczyzna przyjechał do niej w ostatnią środę rano, znalazł ją nieprzytomną bez znaku życia. Ułożył dziewczynę na kanapie, ale zauważył, że ciało jest zimne. Wtedy wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe i policję. Lekarz mógł tylko stwierdzić zgon. Tymczasem całość tragicznych wydarzeń Reshetnikov transmitował na żywo na swoich profilach społecznościowych.

Rosyjski bloger zatrzymany

W związku ze sprawą rosyjski bloger został zatrzymany. Sam twierdzi, że nie przyczynił się w żaden sposób do śmierci swojej dziewczyny. Wskazuje jednak na jej uzależnienie od narkotyków, co mogłoby sugerować, że zmarła ona w efekcie przedawkowania.

Różne wersje wydarzeń

Dalsza ekspertyza potwierdziła obecność środków odurzających we krwi dziewczyny. Śledczy badają również hipotezę zgonu w wyniku wychłodzenia.

Media na całym świecie obiegła już informacja, jakoby to Reshetnikov miał zabić swoją dziewczynę i w związku z tym go aresztowano.

Aby przeczytać więcej wiadomości ze Wschodu, zajrzyjcie TUTAJ.

 

Opracował: Patryk Szulc
Źródła informacji: https://onet.pl, YouTube / 24 TB
Źródło zdjęcia: YouTube

5 1 vote
Article Rating


Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments