Kursy wakacyjne - Język rosyjski Łódź

KURSY WAKACYJNE

Nasi mili! Przedstawiamy Wam propozycję kursów wakacyjnych, żebyście mogli dobrze rozplanować te wakacje!

W naszym pakiecie znajdziecie kursy intensywne oraz tradycyjne kursy wakacyjne na wszystkich poziomach!

Więcej informacji TUTAJ!

Napisz i zapytaj o wolne miejsca w grupach na naszym Facebooku!


SŁOWIAŃSKI BAŁAGAN JĘZYKOWY:
MOSKWA VS. PETERSBURG

Już w środę 06/06 spotykamy się o godz. 19.00 w Owocach i Warzywach przy Traugutta 9, gdzie opowiemy Wam o naszej wycieczce do Petersburga!

Petersburg czy Moskwa – gdzie lepiej się wybrać?

Czy odpowiedź aby na pewno jest oczywista?

Przyjdź i sprawdź – szczegóły TUTAJ!


SPRÓBUJ NOWYCH JĘZYKÓW!

Chcesz spróbować nauczyć się nowych języków słowiańskich?

Zapisz się na kursy czeskiego, słowackiego, bułgarskiego!

 

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu!


6 JĘZYKÓW DO WYBORU

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę języków – rosyjski, ukraiński, białoruski, czeski, słowacki, bułgarski, ale też naszych wschodnich sąsiadów uczymy naszego rodzimego języka polskiego! A po zajęciach spotykamy się wszyscy na czaju z samowaru.

3 LOKALIZACJE

Proponujemy Ci jedną z trzech wygodnych i dobrze usytuowanych sal – zapraszamy na ul. Sienkiewicza, Rzgowską, Pomorską. Powiedz, gdzie będzie Ci najwygodniej dojechać lub zapisz się z sąsiadem, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie grupę!

3 TRYMESTRY

Dzięki takiemu systemowi pracy unikniemy przerw w nauce, a jednocześnie, jeśli jednak poczujesz zmęczenie, możesz wziąć urlop od języka, tracąc mniej. Możesz dołączyć i odpoczywać w dowolnym momencie, a w przypadku opuszczenia zajęć nasi lektorzy pomogą Ci nadrobić materiał na bezpłatnych konsultacjach.

MATERIAŁY AUTENTYCZNE

Dużo mówimy, uczymy się słów potrzebnych, ale też potocyzmów i mowy oficjalnej. Analizujemy gazety, wywiady, słuchamy wiadomości, czytamy fora internetowe. W pakiecie oczywiście podręcznik gratis!

GRUPY DO 5 OSÓB

To wystarczająco mało, żeby swobodnie się wypowiedzieć, a jednocześnie odpowiednio dużo, żeby przejmować zwroty od kolegów, przeprowadzić dialog, porozmawiać i podyskutować.

PO GODZINACH

Współpracują z nami Owoce i Warzywa i Biuro podróży Kocham Przygodę, dzięki którym dowiedziemy, że kultura nie zamyka się w kręgu języka, ale jest pojęciem znacznie szerszym. Czasem zajęcia urozmaicimy gruzińskim chinkali czy rosyjskimi pielmieniami, a czasem zabierzemy Cię na wyprawy pełne wschodnich przygód!