ŚWIĄTECZNY VOUCHER NA ZAJĘCIA JĘZYKOWE

Ho, ho, ho!

Kochani, jak co roku przybywamy z ratunkiem do wszystkich spóźnialskich, którzy wybór prezentów świątecznych zostawili na później! Proponujemy Wam świąteczne karty podarunkowe na zajęcia z języka: rosyjskiego, ukraińskiego, a także polskiego dla obcokrajowców! Może macie w swoim otoczeniu bliskich, dla których taki prezent byłby strzałem w dziesiątkę! A może po prostu byłby to początek fajnej nowej przygody? 

W ramach voucher’a dostępne są zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy pakiety:

  • 1 zajęcia*: 30 zł
  • 3 zajęcia*: 80 zł
  • 5 zajęć*: 130 zł
  • 10 zajęć*: 280 zł

* Zajęcia – 1 godzina zegarowa. 

Jak wiecie najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie. Zapraszamy!


6 JĘZYKÓW DO WYBORU

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę języków – rosyjski, ukraiński, białoruski, czeski, słowacki, bułgarski, ale też naszych wschodnich sąsiadów uczymy naszego rodzimego języka polskiego! A po zajęciach spotykamy się wszyscy na czaju z samowaru.

3 LOKALIZACJE

Proponujemy Ci jedną z trzech wygodnych i dobrze usytuowanych sal – zapraszamy na ul. Narutowicza, Rzgowską, Pomorską. Powiedz, gdzie będzie Ci najwygodniej dojechać lub zapisz się z sąsiadem, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie grupę!

3 TRYMESTRY

Dzięki takiemu systemowi pracy unikniemy przerw w nauce, a jednocześnie, jeśli jednak poczujesz zmęczenie, możesz wziąć urlop od języka, tracąc mniej. Możesz dołączyć i odpoczywać w dowolnym momencie, a w przypadku opuszczenia zajęć nasi lektorzy pomogą Ci nadrobić materiał na bezpłatnych konsultacjach.

MATERIAŁY AUTENTYCZNE

Dużo mówimy, uczymy się słów potrzebnych, ale też potocyzmów i mowy oficjalnej. Analizujemy gazety, wywiady, słuchamy wiadomości, czytamy fora internetowe. W pakiecie oczywiście podręcznik gratis!

GRUPY DO 5 OSÓB

To wystarczająco mało, żeby swobodnie się wypowiedzieć, a jednocześnie odpowiednio dużo, żeby przejmować zwroty od kolegów, przeprowadzić dialog, porozmawiać i podyskutować.

PO GODZINACH

Współpracują z nami Owoce i Warzywa i Biuro podróży Kocham Przygodę, dzięki którym dowiedziemy, że kultura nie zamyka się w kręgu języka, ale jest pojęciem znacznie szerszym. Czasem zajęcia urozmaicimy gruzińskim chinkali czy rosyjskimi pielmieniami, a czasem zabierzemy Cię na wyprawy pełne wschodnich przygód!