4 JĘZYKI DO WYBORU

Przygotowaliśmy dla Ciebie kursy języka rosyjskiego i języka ukraińskiego, a dla naszych wschodnich sąsiadów oczywiście kursy języka polskiego! Prowadzimy też zajęcia z języka angielskiego po rosyjsku.

3 TRYMESTRY

Kurs rosyjskiego i kursy ukraińskiego, dzielimy nie na semestry, ale na trymestry. Dzięki takiemu systemowi pracy unikniemy przerw w nauce. Jednocześnie, jeśli jednak poczujesz zmęczenie, możesz wziąć urlop od języka, tracąc mniej. Możesz też dołączyć i odpoczywać w dowolnym momencie. W przypadku opuszczenia zajęć nasi lektorzy pomogą Ci nadrobić materiał na bezpłatnych konsultacjach.

MATERIAŁY AUTENTYCZNE

Dużo mówimy, uczymy się słów potrzebnych, ale też potocyzmów i mowy oficjalnej. Po to analizujemy gazety, wywiady, słuchamy wiadomości, czytamy fora internetowe. W pakiecie oczywiście materiały gratis!

GRUPY DO 5 OSÓB

Kurs rosyjskiego w Łodzi, Białymstoku i Krakowie realizujemy w grupie od 4 do 5 osób. To wystarczająco mało, aby swobodnie się wypowiedzieć, a jednocześnie odpowiednio dużo, żeby przejmować zwroty od kolegów, przeprowadzić dialog, porozmawiać i podyskutować.

PO GODZINACH

Kultura nie zamyka się w kręgu języka, ale jest pojęciem znacznie szerszym. Dlatego niekiedy zajęcia urozmaicamy też gruzińskim chinkali czy rosyjskimi pielmieniami, a innym razem zabierzemy Cię na wyprawy pełne wschodnich przygód!

Szkoła językowa NA WOSTOK to nie tylko nauka, ale też kultura i podróże! Aby się o tym przekonać, zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama, a potem po prostu dołącz do nas!