Rosyjski bloger Stas Reshetnikov, znany pod pseudonimem Reeflay, trafił do aresztu po śmierci swojej dziewczyny. Odnalezienie jej martwej, całą akcję ratunkową pogotowia i policji transmitował na żywo w Internecie.

Martwa dziewczyna

Dziewczyna Reshetnikova mieszkała w domu jednorodzinnym w miejscowości Ramienskoje pod Moskwą. Gdy mężczyzna przyjechał do niej w ostatnią środę rano, znalazł ją nieprzytomną bez znaku życia. Ułożył dziewczynę na kanapie, ale zauważył, że ciało jest zimne. Wtedy wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe i policję. Lekarz mógł tylko stwierdzić zgon. Tymczasem całość tragicznych wydarzeń Reshetnikov transmitował na żywo na swoich profilach społecznościowych.

Rosyjski bloger zatrzymany

W związku ze sprawą rosyjski bloger został zatrzymany. Sam twierdzi, że nie przyczynił się w żaden sposób do śmierci swojej dziewczyny. Wskazuje jednak na jej uzależnienie od narkotyków, co mogłoby sugerować, że zmarła ona w efekcie przedawkowania.

Różne wersje wydarzeń

Dalsza ekspertyza potwierdziła obecność środków odurzających we krwi dziewczyny. Śledczy badają również hipotezę zgonu w wyniku wychłodzenia.

Media na całym świecie obiegła już informacja, jakoby to Reshetnikov miał zabić swoją dziewczynę i w związku z tym go aresztowano.

Aby przeczytać więcej wiadomości ze Wschodu, zajrzyjcie TUTAJ.

 

Opracował: Patryk Szulc
Źródła informacji: https://onet.pl, YouTube / 24 TB
Źródło zdjęcia: YouTube

#

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *