4 JĘZYKI DO WYBORU

Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę języków – uczymy rosyjskiego, ukraińskiego, białoruskiego, ale też naszych wschodnich sąsiadów uczymy naszego rodzimego języka polskiego! A po zajęciach spotykamy się wszyscy na czaju z samowaru.

3 LOKALIZACJE

Proponujemy Ci jedną z trzech wygodnych i dobrze usytuowanych sal – zapraszamy na ul. Sienkiewicza, Rzgowską, Matejki. Powiedz, gdzie będzie Ci najwygodniej dojechać lub zapisz się z sąsiadem, a my postaramy się znaleźć dla Ciebie grupę!

3 TRYMESTRY

Dzięki takiemu systemowi pracy unikniemy przerw w nauce, a jednocześnie, jeśli jednak poczujesz zmęczenie, możesz wziąć urlop od języka, tracąc mniej. Możesz dołączyć i odpoczywać w dowolnym momencie, a w przypadku opuszczenia zajęć nasi lektorzy pomogą Ci nadrobić materiał na bezpłatnych konsultacjach.

MATERIAŁY AUTENTYCZNE

Dużo mówimy, uczymy się słów potrzebnych, ale też potocyzmów i mowy oficjalnej. Analizujemy gazety, wywiady, słuchamy wiadomości, czytamy fora internetowe. W pakiecie oczywiściepodręcznik gratis!

GRUPY DO 5 OSÓB

To wystarczająco mało, żeby swobodnie się wypowiedzieć, a jednocześnie odpowiednio dużo, żeby przejmować zwroty od kolegów, przeprowadzić dialog, porozmawiać i podyskutować.

PO GODZINACH

Współpracują z nami Restauracja Szafran i Biuro podróży Kocham Przygodę, dzięki którym dowiedziemy, że kultura nie zamyka się w kręgu języka, ale jest pojęciem znacznie szerszym. Czasem zajęcia urozmaicimy gruzińskim chinkali, rosyjskimi pielmieniami, czy napojem ukraińskim, a czasem zabierzemy Cię na wyprawy pełne wschodnich przygód!

#

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *