Czerwiec w NA WOSTOK zapowiada się bardzo aktywnie! Mamy dla Was kilka dodatkowych wydarzeń, których niedawno zostaliśmy partnerem, dlatego, żebyście nie żadnej imprezy przedstawiamy rozkład jazdy na najbliższy miesiąc:

6/06 (wtorek) – Konkurs recytatorski «Русское слово», start o godz. 14.00, Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi, al. Wyszyńskiego 86. Trzymajcie kciuki za wszystkich uczestników! Wieczorem ogłosimy zwycięzcę!

10/06 (sobota) – Słowiański Bałagan Językowy #7: Poezja rosyjska – start o godz. 19.00, Cafe Bar Poczekalnia, ul. Więckowskiego 16. Czytamy wiersze, pijemy herbatę i gadamy w językach słowiańskich. Nie znasz rosyjskiego, ale znasz polski? Świetnie, czekamy!

24/06 (sobota) – Wycieczka Słowiańska: Zwiedzanie Cerkwi św. Olgi, Cerkiew św. Olgi w Łodzi, start o godz. 17.00, ul Piramowicza 12. To dopiero początek Wycieczek Słowiańskich!

20/06-27/06 – Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych „Folkowe Inspiracje – zapraszamy Was do Folkowego Miasteczka w Manufakturze, gdzie będziecie mogli zatopić się w kulturze słowiańskiej i razem z nami wziąć udział w Warsztatach! Będzie świetnie! Więcej szczegółów wkrótce!

24/06-25/06 – Zapraszamy na Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2017, koncerty i mnóstwo wydarzeń. Co będzie tam robić nasza szkoła? Będzie folkowo! Ale o tym już wkrótce!

27/06 (wtorek) – Niezwykłe spotkania z niezwykłymi ludźmi! Start o godz. 18.00 – spotkanie z Pawłem Pieniążkiem, autorem książki „Wojna, która nas zmieniła”, a o 19.30 z Charlsem Kingiem, autorem książki „Odessa”. Dom Literatury w Łodzi. Szczegóły już za moment!

#

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *