Żyjemy z pandemią już rok. Wiele firm przeniosło pracowników do pracy zdalnej. Więcej czasu spędzamy w domu, rezygnując z wielu aktywności. Nic nie stoi na przeszkodzie, by odbywały się one zdalnie – jak nauka języka obcego online.

Nauka języka obcego online – możliwości

Pandemia spowodowała, że różnego rodzaju kursy czy szkolenia przyjęły formę internetową. To dla przykładu spotkania zdalne jeden na jeden, w kameralnych grupach czy webinary, w których udział bierze nawet kilkanaście tysięcy osób jednocześnie. Modelowy przykład takich zmian stanowi nauka języka obcego online.

Szkoła języka rosyjskiego NA WOSTOK prowadzi zajęcia z języka rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców online. Realizujemy w ten sposób kursy indywidualne i grupowe. Pracujemy na wszystkich aplikacjach, które preferujesz Ty lub Twoje firma – Skype, Zoom, Microsoft Teams i inne. Zapewniamy wszystkie materiały dydaktyczne. Mamy zespół kilkunastu lektorów – filologów rosyjskich, w tym nosicieli języka. Dzięki temu jesteśmy elastyczni czasowo, a dodatkowo dopasujemy do Ciebie lektora pod względem charakteru i temperamentu.

Dlaczego nauka języka obcego online ma sens?

Kursy językowe online nie odbiegają bardzo od tradycyjnych zajęć, stacjonarnych. Tutaj też możesz „na żywo” zobaczyć się i porozmawiać z lektorem czy innymi uczestnikami grupy. Lektor zapisuje wszystkie najważniejsze informacje w udostępnionym pliku czy dzieląc się swoim ekranem – zupełnie tak, jak na prawdziwej tablicy. Na potrzeby zajęć przesyła Ci też materiały, które możesz wyświetlić na swoim urządzeniu lub wydrukować, zależnie od tego, jak będzie Ci wygodniej.

Co jednak najważniejsze, na zajęcia online nie musisz nigdzie dojeżdżać. Możesz za to wyjeżdżać – i łączyć się niezależnie od tego, w jakiej części kraju czy świata aktualnie się znajdujesz! Potrzebny będzie Ci tylko Internet i jakiekolwiek urządzenie mobilne – telefon, tablet czy laptop.

Aby dowiedzieć się więcej i zobaczyć, jak pracujemy, odwiedź te strony:

Opracował: Patryk Szulc

#

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *